Vyberte štát alebo región: Zostať na stránke Vybrať inú stránku

TOP

logo

我的荣耀 开启荣耀之旅

打开
App 内打开
Vítejte v podpoře zařízení HONOR
 • Krok 1
  Záloha dat

  Data uložená v zařízení budou během opravy vymazána, proto si, prosím, před odesláním zařízení, zálohujte svá uživatelská data a obnovte tovární nastavení.

 • Krok 2
  Registrace žádosti

  Odešlete svou žádost a počkejte na potvrzení e-mailem.

 • Krok 3
  Řešení problému

  Autorizované servisní středisko zařízení obdrží a následně opraví.

 • Krok 4
  Dodání zařízení

  Kurýr nabídne vhodný čas doručení zařízení.

Požádat o poštovní opravu

Potvrzuji, že jsem ze zařízení vyjmul svoji SIM a SD kartu (pokud vaše zařízení tyto karty nepodporuje, vyberte tuto možnost ve výchozím nastavení, děkujeme). Táto stránka vás presmeruje na oficiálne stránky nášho servisného partnera.

Často kladené otázky:

1. Kolik stojí doručení v rámci služby „Poštovní oprava“?

Poštovné je zdarma pro záruční opravy a je k dispozici pro smartphony, tablety, notebooky a chytré hodinky. U nezáručních oprav náklady na doručení závisí na autorizovaném servisním středisku, v takovém případě vám servisní středisko zašle návrh cenové kalkulace opravy včetně ceny za dopravu.

2. Existují nějaká omezení v používání služby ,,Poštovní oprava"?

Tato služba není určena pro použití dětmi mladšími 18 let. Pokud je vám méně než 18 let a máte zájem o vytvoření žádosti, požádejte svého rodiče nebo zákonného zástupce, aby žádost vznesl vaším jménem.

3. Jak požádat o službu ,,Poštovní oprava"?

O službu můžete požádat prostřednictvím oficiálních webových stránek. Službu je také možné objednat telefonicky na čísle naší zákaznické podpory HONOR 0800184662 nebo e-mailem.

4. Budou moje data v bezpečí?

Během procesu opravy mohou být ze zařízení odstraněna všechna data, proto si, prosím, zálohujte svá data a obnovte tovární nastavení.

5. Jak dlouho bude oprava trvat?

Oprava s přihlédnutím k dodací lhůtě do servisního střediska a zpět bude trvat přibližně 5 pracovních dnů, v závislosti na druhy vady a dostupnosti náhradních dílů.

6. Jak zjistím stav opravy?

V případě, že chcete zjistit stav opravy, kontaktujte, prosím, naši zákaznickou linku, a to prostřednictvím telefonu na čísle 0800184662 nebo e-mailu sk.support@honor.com .

7. Jak bezpečně zabalit zařízení k přepravě?

Doporučujeme zařízení řádně zabalit, aby nedošlo k mechanickému poškození během přepravy. Vhodná je například původní krabice, ve které jste zařízení zakoupili. Pokud dojde ke ztrátě původní krabice, použijte jinou vhodnou krabici a výplň (bublinková fólie, noviny atd.).

8. Příslušenství

Před odesláním zařízení k opravě odstraňte veškeré příslušenství, které není součástí originálního balení zařízení. Jedná se především o ochranná skla a kryty nebo fólie na displeji.

9. Akým spôsobom môžem zariadenie vrátiť alebo ho vymeniť?

Tovary, ktoré nie sú poškodené konaním ľudí, môžete v stanovenej lehote vrátiť alebo vymeniť u predajcu. Podrobnejšie informácie vám poskytne predajca.

 • Linka zákaznického servisu
 • sk.support@honor.com
 • Live Chat
  Pondelka - Piatku: 09:00 - 18:00
Kontakt

Viac podpory

Linka zákaznického servisu
Linka zákaznického servisu
Linka zákaznického servisu 0800184662
Podpora Online
Podpora Online
Viac podpory Viac podpory