CENA

VYHRAJTE HONOR PLAY A MNOHO DALŠÍCH CEN

Pravidla činnosti

Online živou streamovací činnost Honor Play (dále uváděná jako „Činnost“) organizuje společnost Honor Smartphone (dále uváděná jako „Honor“). Účastníci Činnosti (dále uvádění jako „Účastníci“) se účastní Činnosti odesíláním komentářů na telefonech Honor. U všech Účastníků budeme považovat, že souhlasí s následujícími podmínkami a ujednáními.

Rozvrh činnosti

28. srpna 00:00 až 31. srpna 00:00 (GMT+2)

Pravidla

Činnost se skládá ze dvou částí:

1. Komentování k výhře příslušenství Honor

(1) Účastníci mohou odesílat komentáře, aby vyhráli příslušenství Honor. Každý účastník získá každý den pouze jednu příležitost na výhru.

(2) Účastníci s pořadovým číslem komentáře, které je násobkem 50 (jako např. 50, 100 a 150) mohou získat odměnu.

(3) Náhodně budeme distribuovat celkem 30 odměn, včetně přenosného reproduktoru Honor Music Egg, náhlavní soupravy Honor AM15 a náhlavní soupravy Bluetooth xSport AM61.

(4) Každý účastník obdrží po prvním odeslání komentáře obrázek s náhodným kódem. Výherní kódy budou zveřejněny v reálném čase a po ukončení Činnosti vydáme úplný seznam výherců.

(5) Po obdržení obrázku s náhodným kódem mohou výherci do sedmi pracovních dní po ukončení Činnosti kontaktovat organizátora a poskytnout mu adresu příjemce.

(6) Zaměstnanci společnosti Huawei Device Co., Ltd. nemají povolení zúčastnit se Činnosti.

2. Komentování k výhře Honor Play

(1) Účastníci mohou odesílat komentáře o Honor Play, aby vyhráli Honor Play.

(2) Organizátor vybere jako výherce nejunikátnější a nejvíce inovativní komentář.

(3) Jako odměnu distribuuje Honor Play (4 GB + 64 GB). Barva zařízení bude zvolena automaticky.

(4) Každý účastník obdrží po prvním odeslání komentáře obrázek s náhodným kódem. Výherní kód bude vydán tři dny po skončení Činnosti.

(5) Po obdržení obrázku s náhodným kódem může výherce do konce srpna 2018 kontaktovat organizátora a poskytnout mu adresu příjemce.

(6) Zaměstnanci společnosti Huawei Device Co., Ltd. nemají povolení zúčastnit se Činnosti.

Distribuce odměn

Odměny nelze převádět na jinou osoby ani vyměnit za peníze nebo jiné objekty. Každý výherce musí do sedmi dní po zveřejnění seznamu výherců poskytnout platné kontaktní informace (včetně e-mailové adresy, jména a příjmení, úplné doručovací adresy, telefonního čísla a PSČ) a požádat o výhru. Odměny budou odeslány do třiceti pracovních dní. Společnost Honor na sebe bere všechny tarifní a expresní poplatky. Pokud nebude odměna kvůli chybě výherce distribuována výherci, pak budeme považovat, že se výherce zřekl práva na odměnu.

Soukromí a osobní údaje

Společnost Honor zaručuje, že informace shromážděné z této Činnosti nebudou prodávány, sdíleny ani prozrazeny žádné třetí straně (kromě partnerů společnosti Honor, kteří vykonávají Činnost).
Společnost Honor shromažďuje osobní údaje pouze od výherců. Činnost čelí globálním uživatelů, a proto může zahrnovat osobní přenos dat mezi hranicemi (například přenos dat mezi několika zeměmi nebo mimo EU). Tato data budou využívána exkluzivně k distribuci odměn a společnost Honor se zavazuje udržovat tato zmíněná data zabezpečená a do půl roku je odstranit.